Najznámejší a najlepší tenisový Grandslam na svete je tu! Teraz môžeš počas trvania legendárneho Wimbledonu zažiť ďalšie tenisové šialenstvo. Vyhraj zájazd na novembrové finále ATP TOUR do Londýna a sleduj tenisové hviezdy na vlastné oči. Predstaví sa tam najlepších 8 tenistov planéty. Chceš stretnúť svoje tenisové idoly ako Novaka Djokoviča či Rafaela Nadala naživo alebo získať najnovšie kolekcie z oblečenia Rogera Federera?

S DOXXbetom je to úplne jednoduché! Potvrď účasť v akcii, uzavri tiket v minimálnej hodnote 0,50 € bez MP a automaticky budeš zaradený do akcie o skvelé dobrodužstvo a jedinečný zážitok. Odišiel ti jeden zápas na tikete? Nemusíš smútiť! Do Londýna poletí hráč, ktorý bude mať na konci akcie najvyšší nevýherný celkový kurz na tikete s jedným neuhádnutým zápasom. Okrem toho rozdávame voľné stávky a odmeňujeme aj náhodne vyžrebovaných hráčov, ktorí získajú šiltovku tenisového velikána s menom ROGER FEDERER.

Tak neváhaj a vybojuj si aj ty účasť medzi najlepšou tenisovou špičkou na svete!

Potvrdenie účasti v akcii nájdete po prihlasení do hráčskeho účtu v: SPRÁVA ÚČTU / SPRÁVA BONUSOV / WIMBLEDON 2015.1. CENA

Výherca: prasiatko
Zájazd pre 2 osoby na finále ATP TOUR do Londýna (2x letenka, 2x ubytovanie/2noci, 2x vstupenka)


2. CENA


Výherca: balki29
Tričko a šiltovka ROGER FEDERER z najnovšej kolekcie 2015 + 100 EUR voľná stávka

3. CENA


Výherca: marosko2468
Tričko a šiltovka RAFAEL NADAL z najnovšej kolekcie 2015 + 70 EUR voľná stávka

4. CENA
Výherca: peto10
Tričko WIMBLEDON 2015 z najnovšej kolekcie firmy NIKE + 50 EUR voľná stávka

ŽREBOVATEĽNÁ CENA
Výhercovia: krbatapeter, SSnorri, joshua
Traja hráči, ktorí uzatvorili vklady v minimálnej hodnote 50 EUR počas trvania súťaže, budú zaradení do žrebovania o 3x šiltovku tenisového velikána ROGERA FEDERERA.

Pravidlá a podmienky:


 • Akcia sa začína 26.6. 2015 (00:00 SEČ) a končí 12.7.2015 (23:59 SEČ).
 • Pre zapojenie sa do akcie musíte potvrdiť svoju účasť kliknutím na políčko – zúčastniť sa. Všetky podané tikety spĺňajúce podmienky od začiatku trvania akcie budú započítané od momentu potvrdenia účasti. Túto možnosť nájdete po prihlásení sa do vášho účtu v sekcii: SPRÁVA ÚČTU/SPRÁVA BONUSOV/WIMBLEDON 2015.
 • Minimálny vklad na jeden tiket pre zaradenie do súťaže je 0,50 € bez MP (maninulačného poplatku). Do akcie bude zapojený každý tiket, ktorý bude podaný a vyhodnotený v čase trvania akcie a bude spĺňať podmienky akcie.
 • Maximálny najvyšší kurz jedného zápasu na tikete je 5.00. Tikety, ktoré budú obsahovať zápasy s kurzom 5 a viac nebudú do akcie zarátané.
 • Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety (sólo stávky a kombinované stávky) a takisto LIVE stávky. Neplatí pre rozpisové a skupinové tikety.
 • Rebríček hráčov bude aktualizovaný každý deň a zverejnený na našej stránke. V rebríčku bude zobrazený najvyšší celkový nevýherný kurz s jedným neuhádnutým zápasom na tikete hráča počas trvania akcie.
 • Akcia bude vyhodnotená na základe najvyššieho nevýherného celkového kurzu na stávkovom tikete s jedným neuhádnutým zápasom u hráčov spĺňajúcich podmienky v priebehu trvania akcie. V prípade rovnosti kurzu rozhoduje výška vkladov na tikete.
 • Konečné výsledky budú zverejnené na našich stránkach najneskôr do 7. dní od skončenia akcie.
 • Do akcie budú započítané aj všetky tikety zo stávkových terminálov SPORTBOX spĺňajúce podmienky v priebehu trvania akcie a zaslané prostredníctvom emailu na adresu marketing@doxxbet.sk, alebo zaslané na poštovú adresu DOXXbet s.r.o, Kálov 356, 010 01 Žilina.
 • Hlavná výhra: Zájazd pre 2 osoby na finále ATP TOUR do Londýna na tretí hrací deň 17.11.2015 bude odovzdaná do 21 dní od vyhodnotenia akcie. Zájazd zahŕňa 2 spiatočné letenky, 2x ubytovanie na dve noci v apartmáne v centre Londýna, 2 celodenné vstupenky na tenisové zápasy. Výherca bude o všetkom informovaný prostredníctvom emailu alebo telefonického kontaktu.
 • Voľné stávky budú pridelené na hráčske kontá do 7. dní a vecné ceny zaslané do 21 dní od vyhodnotenia akcie na overené poštové adresy výhercov.
 • Voľná stávka bude k dispozícii po výbere zápasov na tiket a vzťahuje sa na ňu podmienka minimálneho celkového kurzu nad 2,0.
 • Doxxbet.sk si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie neprideliť stanovenú voľnú stávku alebo niektorú z cien.
 • Doxxbet.sk si taktiež vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá a podmienky alebo pozastaviť akciu v prípade podozrenia zo zneužitia.e+ľ